SPARDOX Resmi Sitesi

Spardox Logo
Oyuncular İçin Her Şey!
Ara
Close this search box.

Kullanıcı deneyimlerini optimize etmeyi, fiyat-performans ilişkisini en iyi seviyede tutmayı ve sektörün ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir şekilde karşılamayı hedefleyen  SPARDOX 2018 yılında kuruldu.

SPARDOX Gaming ise “Oyuncular İçin Her Şey” sloganı ile oyun ve simülasyon meraklılarına geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Oyuncu bilgisayarları ve monitörleri, yarış ve uçuş kokpitleri, yarış standları ve gaming ekipmanları gibi farklı alternatifler bu ürün yelpazesinin içerisinde bulunmaktadır.

SPARDOX‘un hedefi, Türkiye’nin uluslararası alanda rekabetçi ve kaliteli ürünler üreten bir markası olmak ve özellikle de simülasyon alanında dünya üzerindeki oyun severlere en iyi kalitede gaming ekipmanları sunarak deneyimlerini daha gerçekçi hale getirmektir.

Yurtdışı operasyonlarıyla birlikte SPARDOX, dünya pazarlarıyla rekabet edebilecek güçte ürünler üretmeyi ve hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

SPARDOX sektörün ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir şekilde karşılamak için Globally A.Ş tarafından 2018 yılında kurulmuştur.

Kullanıcı deneyimlerini fiyat performans ilişkisini en optimum seviyede tutarak artırmayı planlayan Globally, SPARDOX markası altında dünya pazarlarıyla rekabet edebilecek güçte ürünler üretmektedir.

Sloganı “Oyuncular İçin Her Şey” olan SPARDOX Gaming, oyun ve simülasyon tutkunlarına oyuncu bilgisayarı ve oyuncu monitörleri, yarış ve uçuş kokpitleri, yarış standları, gaming ekipmanları da dahil olmak üzere birçok farklı ürün sunmaktadır. 

SPARDOX‘un vizyonu; Türkiye’nin uluslararası alanda rekabetçi ve kaliteli ürünler üreten bir markası olmak ve başta simülasyon olmak üzere dünya üzerindeki oyun severlere kaliteli gaming ekipmanları sunarak deneyimlerini daha gerçekçi hale getirmektir.

Bu vizyonu gerçekleştirmek için yurtdışı operasyonları titizlikle devam etmektir.

Oyuncular için
HER ŞEY

Scroll to Top